"Korki w mieście" nowa edycja

Poznań, ul. Jackowskiego 5/7

Maj to miesiąc, w którym uczniowie i uczennice szkół otrzymują proponowane oceny roczne. Nie zawsze wszystkie są tymi, które uczniowie chcieli by zobaczyć na swoich świadectwach. Poznańskie Centrum Świadczeń, Centrum Inicjatyw Rodzinnych we współpracy z Fundacją Instytut Rozwoju Aktywności wychodzi naprzeciw tym uczniom i proponuje Korki w Centrum.

Korki w Mieście to projekt, który ma na celu wsparcie środowiska rodziców i ich dzieci - uczniów klas 4-7 szkoły podstawowej oraz wszystkich klas szkoły gimnazjalnej i szkół średnich. Dzięki temu projektowi wykorzystujemy potencjał, który drzemie w środowiskach seniorów z uprawnieniami. Osobami, które poprowadzą zajęcia będą zarówno młodzi jak i emerytowani nauczyciele, którzy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Chcemy pobudzić potrzebę wykorzystywania przez miasto Poznań potencjału osób starszych z konkretnymi umiejętnościami.

Uczniowie mogą skorzystać z korepetycji z języka angielskiego, niemieckiego, matematyki, a także fizyki i  przyrody.  Zajęcia odbywać się będą na Ratajach, Wildzie, Dębcu, Starym Mieście, Jeżycach, Naramowicach, Podolanach, Strzeszynie, Grunwaldzie.

Zapisy na konkretne dni i przedmioty przyjmowane są przez formularz, który jest dostępny na www.instytutrozwoju.edu. pl/korki

Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Poznania.

Kontakt: Fundacji Instytut Rozwoju Aktywności, tel. 534 977 404