Korzystasz z Poznańskiego Roweru Miejskiego? Chcesz mieć wpływ na przyszłość systemu? Wypełnij ankietę!

Na stronie internetowej prm.geoankieta.pl uruchomiona została ankieta dotycząca  Poznańskiego Roweru Miejskiego. Zachęcamy użytkowników PRM do jej wypełnienia. Odpowiedzi pozwolą udoskonalić system i dostosować go do Państwa oczekiwań!

.
Poznański Rower Miejski

Podczas podróży korzystasz tylko z roweru miejskiego, czy też przesiadasz się na inne środki transportu? Czy wolisz system z stacjami, czy taki, w którym można pozostawić rower w dowolnym miejscu? Preferujesz abonament, czy - jak obecnie - opłaty uzależnione od czasu wypożyczenia? To tylko niektóre pytania, na które można odpowiedzieć wypełniając ankietę na temat systemu Poznańskiego Roweru Miejskiego.

Ankieta będzie dostępna na stronie internetowej prm.geoankieta.pl do 18 marca br.

Jej wypełnienie potrwa nie więcej niż kilka minut,  a odpowiedzi na pytania oraz wskazania lokalizacji (np. wypożyczania i zwrotu rowerów, czy też miejsc docelowych podróży) pozwolą poznać Państwa oczekiwania, co do potrzeb i oferty. Będą także podpowiedzią w jakim kierunku rozwijać system.

Korzystasz z roweru miejskiego. Chcesz mieć wpływ na przyszłość systemu? Wypełnij ankietę!

Ankieta jest prowadzona przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu, przy współpracy z  Centrum Badań Metropolitalnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.