Dobry występ SKF w Memoriale Zbigniewa Staszaka

Siatkarki SKF Politechnika Poznańska w weekend wystąpiły w III Memoriale Zbigniewa Staszaka w Środzie Wielkopolskiej. W kategorii dwójek zajęły wysokie - czwarte miejsce.

SKF Politechnika - grafika artykułu
SKF Politechnika

Poznanianki rywalizowały w kategoriach dwójek, gdzie zagrały 32 ekipy oraz w kategorii trójek, gdzie rywalizowało 27 ekip.

Zawodniczki z grupy trójek prowadzone przez trenera Artura Bąka zajęły miejsce w środku stawki i finiszowały na 13 miejscu.

Rewelacyjnie w zawodach spisały się dwójki prowadzone przez trener Dominikę Moszczyńską. Zespół drugi po dobrym turnieju finiszował na siódmym miejscu w gronie 32 ekip.

Pierwsza dwójka po znakomitym turnieju zajęła 4 miejsce w gronie 32 ekip, a w spotkaniu o medal prowadząc już 13:7 przegrała 14:18.

Występy zespołu SKF Politechnika Poznańska w rozgrywkach II ligi są możliwe dzięki wsparciu z Wydziału Sportu Miasta Poznania.