Dzieciaki do Rakiet

Polski Związek Tenisowy wraz z bankiem BGŻ BNP Paribas kontynuuje program upowszechniania tenisa wśród dzieci "Dzieciaki do Rakiet".

Przed nami drugi etap programu, który ma na celu wprowadzanie tenisa do szkół podstawowych z miast będących współorganizatorami wydarzeń, tj. Poznań, Katowice, Kraków, Lublin, Olsztyn, Rzeszów, Sopot, Toruń, Warszawa i Wrocław.

.
Dzieciaki do Rakiet

Wszystkie zainteresowane podmioty mają możliwość zgłoszenia się do akcji i aktywnego w niej udziału, wprowadzając zajęcia z podstawami nauki gry w tenisa w szkołach podstawowych w klasach I-IV.

Od szkół, które się zgłoszą i prześlą krótki film, organizatorzy oczekują jedynie zaangażowania oraz ekspozycji informacji o przynależności do projektu. W zamian gwarantują wszystkim 50. szkołom z 10 miast:

- bezpłatny udział w szkoleniu 2-4 nauczycieli,

- sprzęt tenisowy o wartości ok. 1.500 zł (piłki, siatki, rakietki i znaczniki Tenis10).

- materiały szkoleniowe i stałą opiekę merytoryczną ze strony Polskiego Związku Tenisowego,

- gwarancja udziału w rozgrywkach międzyszkolnych.

Wybrane szkoły wezmą udział w rywalizacji sportowej, podzielonej na 3 etapy: wewnątrzszkolny, międzyszkolny i finałowy. Wielki finał odbędzie się w czerwcu 2018r. Rekrutacja trwa do 13 października br. przez stronę internetową www.dzieciakidorakiet.pl.

Załączniki