Już dziś zapisz się na Spartakiadę Seniorów

Ruszyły zapisy na wielkie sportowe święto seniorów. XIV Spartakiada Seniorów będzie trwała w dniach od 3 do 6 czerwca. W imprezie organizowanej przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji mogą startować Poznanianki i Poznaniacy, którzy w 2019 roku ukończyli lub ukończą 55 lat.

fot. POSiR
fot. POSiR

Przez cztery dni uczestnicy będą mogli rywalizować w następujących dyscyplinach sportowych: bieg na 60 i 400 m, rzut piłeczką palantową, pływanie w stylu dowolnym, bowling, szachy, warcaby czy tenis stołowy. Konkurencje rozgrywane będą w różnych punktach miasta: na pływalni Chwiałka, Stadionie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego (Śródka), Oddziale POSiR Rataje i w Szkole Podstawowej nr 50 na Starym Żegrzu.

Wszyscy startujący nagrodzeni zostaną medalami, dyplomami i pamiątkowymi koszulkami. W sposób szczególny uhonorowani będą także najstarszy zawodnik i zawodniczka.

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji Spartakiady Seniorów należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny:

- w siedzibie POSiR  - ul. J. Spychalskiego 34, pokój nr 201,

- w Oddziale MOS - ul. Gdańskiej 1

- na stronie internetowej http://posir.poznan.pl/spartakiada-seniorow/zapisy/

Wypełniony formularz należy osobiście złożyć w siedzibie POSiR - ul. J. Spychalskiego 34, pokój nr 201 lub za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres: POSiR  - ul. J. Spychalskiego 34, 61 - 553 Poznań z dopiskiem "Spartakiada Seniorów".

Pod podanym adresem internetowym można znaleźć również harmonogram imprezy oraz regulamin. Na zgłoszenia i wpłacenie opłaty startowej w wysokości 10 złotych jest czas do 24 maja. Limit uczestników wynosi 300 osób, w tym w konkurencji bowling maksymalnie 100 osób.