Poznań Hussars Ladies na klubowych mistrzostwach Europy w lacrosse

Już drugi rok z rzędu Poznań Hussars Ladies mogą pochwalić się zdobyciem tytułu mistrza Polski w Lacrosse. Osiągnięcie to wiąże się z możliwością rywalizacji w klubowych mistrzostwach Europy - Ken Galluccio Cup 2018. W tym prestiżowym turnieju występują mistrzowie europejskich lig, a udział w evencie to niepowtarzalna okazja do zdobycia cennego doświadczenia i gry na naprawdę wysokim poziomie. 

Poznań Hussars Ladies
Poznań Hussars Ladies

Polskę reprezentować będą poznanianki wspomagane gościnnie przez trzy zawodniczki z Wrocławia. Jest to ich drugi wyjazd na ten turniej. W poprzednim roku wróciły z Gandawy z dorobkiem 4 wygranych i 1 przegranej, pokonując drużyny z Norwegii, Włoch, Belgii oraz Irlandii. Głównym celem drużyny jest zdobycie bezcennego doświadczenia i triumf w jak największej liczbie spotkań. Zawodniczki są mocno zmotywowane i ciężko przepracowały okres wakacji, więc z pewnością będą walczyć do ostatniego gwizdka.

W pierwszej fazie rozgrywek w ramach grupy A Poznań Hussars Ladies zmierzą się z Edinburgh Thistle, HLA Rot-weiß München, Amsterdam Lions, Wettingen Wilds oraz Christiania Lacrosse.

Skład Poznań Hussars Ladies na Ken Galluccio Cup:

1.Narczewska Olga

2.Grala Maria

3.Gorzkowska Krystyna

4.Majorczyk Klaudia

5.Olejnicka Zuzanna

6.Piotrowska Joanna

7.Kosmala Agnieszka

8.Zielewicz Marianna

9.Fałat Agnieszka

10.Wawrzynów Joanna

11.Walas Anna

12.Kubińska Aleksandra

13.Kleina Karolina

14.Chwedoruk Joanna

15.Kacperczyk Małgorzata

16.Neuman Marta

17.Sobolewska Iga

18.Żbikowska Aleksandra (C)