Ruszają zapisy na 12. PKO Poznań Półmaraton

Już w najbliższą środę tj. 5 grudnia 2018r. zostanie uruchomiony system zapisów na 12. PKO Poznań Półmaraton, który odbędzie się 14 kwietnia 2019 roku.

12. PKO Poznań Półmaraton
12. PKO Poznań Półmaraton

Ale wziąć udział w biegu należy wykonać trzy czynności, otóż wejść na stronę www.halfmarathon.poznan.pli kliknąć przycisk "Zapisz się", następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i uiścić opłatę startową.

Wysokość opłaty startowej uzależniona jest od terminu zapisu. Przy zgłoszeniach:

- zgłoszenia do 28 lutego 2019r. - opłata 90 zł,

- zgłoszenia 1 - 31 marca 2019r. - opłata 110 zł,

- zgłoszenia 1 - 11 kwietnia 2019r. - opłata 130 zł,

- zgłoszenia w dniach 12 i 13 kwietnia 2019r. - opłata 150 zł.

Prawo bezpłatnego startu w Półmaratonie jak zawsze mają zawodnicy, którzy w 11. PKO Poznań Półmaratonie zajęli miejsca na podium a także zawodnicy, którzy ukończyli wszystkie wcześniejsze 11 edycji Poznań Półmaratonu. Prawo do zniżki 25% od wpisowego mają posiadacze Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny z kodem terytorialnym miasta Poznania.

- Wiemy jak dużą popularnością cieszy się poznański półmaraton, dlatego staraliśmy się, by zapisy ruszyły jak najszybciej - mówi Łukasz Miadziołko, Dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. - Już niebawem będziemy odsłaniać przed uczestnikami kolejne informacje i niespodzianki, które czekać ich będą zarówno na biegu jak i w trakcie przygotowań - zachęca Łukasz Miadziołko.

W ramach 12. PKO Poznań Półmaratonu odbędą się także Mistrzostwa z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego w Półmaratonie. Do udziału zapraszamy studentów, pracowników i absolwentów 4 poznańskich uczelni: Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Dla zwycięzców przewidziane są dodatkowe nagrody. Szczegóły w regulaminie oraz pod adresem: bieg100lecia@awf.poznan.pl.