Spotkanie z Czesławem Cybulskim

Trener wszechczasów - dr Czesław Cybulski - w najbliższy czwartek, tj. 1 lutego br. będzie gościł w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

AWF Poznań
AWF Poznań

Podczas wykładu pt. "I Ty możesz wychować mistrza olimpijskiego. Periodyzacja roku szkoleniowego" najlepszy polski trener rzutów wyjaśni, jak wychowuje się  mistrzów, którzy biją światowe rekordy. Opowie także o swoich doświadczeniach trenerskich i kulisach treningu, który zaprowadził jego podopiecznych sportowców do spektakularnych sukcesów.

Wychowankowie Czesława Cybulskiego zdobyli dla Polski 26 medali największych imprez świata, w tym 20 z nich dla samego Poznania. Do światowych sukcesów (medale na Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata oraz Igrzyskach Olimpijskich) doprowadził takich młociarzy jak: Szymon Ziółkowski, Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek.

Przypominamy, że podczas 8. Poznańskiej Gali Sportu, organizowanej przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania, trener Cybulski został uhonorowany tytułem Superseniora za całokształt swojej działalności na rzecz sportu.

Czas i miejsce: 1 luty, godz. 9.30-11.30, aula AWF Poznań w Budynku Głównym , ul. Królowej Jadwigi 27/39.

Rejestracja: awf.poznan.pl/spotkanie