Wystartuj w leśnej "piątce"!

Wakacyjny sprawdzian formy, aktywne popołudnie z rodziną lub znajomymi, motywacja, by zacząć biegać. Każdy z tych opisów pasuje do leśnej "piątki" - CITY TRAIL onTour! To letnia odsłona największego cyklu biegów przełajowych w Polsce. Zawody w Poznaniu już 24 lipca w Lasku Marcelińskim.

CITY TRAIL onTour
CITY TRAIL onTour

Lublin, Warszawa, Olsztyn, Trójmiasto, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź - to lokalizacje, w których odbędzie się letnia edycja cyklu - w takiej właśnie kolejności. Biegi zostaną rozegrane w dni powszednie - w godzinach popołudniowych. Start biegu głównego na 5 km będzie odbywał się o godz. 19:00. Od 17:30 będą trwały zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300 m do 2 km.

Każdy, kto ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal, a najszybsi - w klasyfikacji OPEN oraz w kategoriach wiekowych będą nagrodzeni.

Opłata startowa za jeden bieg to 30 zł w przypadku płatności elektronicznej oraz 40 zł, jeśli zapisu dokonujemy w dniu zawodów. Osoby, które chciałyby wystartować w więcej niż jednej lokalizacji za drugi i każdy kolejny start zapłacą 20 zł. Warunek to rejestracja od razu na wszystkie biegi (najpóźniej na 4 dni przed pierwszym z biegów cyklu). W CITY TRAIL Junior za udział w biegu trzeba zapłacić odpowiednio 10 lub 15 zł. Limit miejsc w biegu głównym wynosi 500 osób. W cyklu dla dzieci i młodzieży nie ma ograniczenia liczby miejsc.

W CITY TRAIL onTour 2017 wzięło udział 4727 osób, w tym 3578 dorosłych i 1149 dzieci. W biegu w Poznaniu wystartowało 339 dorosłych i ponad 120 dzieci.

Informacje o biegach można znaleźć na www.ontour.citytrail.pl oraz na profilu imprezy na Facebooku'u.

Zapisy trwają: www.ontour.citytrail.pl.