Xiaomi Lech Cup już w weekend w poznańskiej Arenie

9-10 grudnia czołowe europejskie drużyny powrócą do Poznania, by rywalizować w jednym z najbardziej prestiżowych turniejów U-12 w Europie Środkowo-Wschodniej. Czternasta edycja Xiaomi Lech Cup rozpocznie się o godzinie 9:00 w poznańskiej Arenie.

Lech Cup 2017
Lech Cup 2017

Czternasta edycja turnieju zapowiada się bardzo ciekawie. Do stolicy Wielkopolski przyjadą zespoły z europejskiej czołówki, między innymi Chelsea Londyn, Manchester City, Inter Mediolan, Slavia Praga, Feyenoord Rotterdam, Hertha Berlin oraz RB Lipsk.  Piłkarskie emocje stać będą na najwyższym poziomie i na pewno warto zobaczyć na żywo zmagania topowym europejskich akademii.

W poznańskiej Arenie - już tradycyjnie - pojawią się również wybrani piłkarze pierwszej drużyny Kolejorza. Starsi zawodnicy będą zagrzewać młodych lechitów do walki o zwycięstwa i wspierać w starciach z zespołami innych europejskich akademii. Wizyta podopiecznych Nenada Bjelicy będzie również idealną okazją do zdobycia cennych autografów, a także zrobienia pamiątkowych zdjęć.

To jednak nie wszystko! Klub przygotował wiele atrakcji dla najmłodszych kibiców, którzy przyjdą obejrzeć piłkarskie rozgrywki. W poznańskiej Arenie zorganizowany zostanie konkurs na oprawy. Ich wygląd jest dowolny i zależy tylko od kreatywności dzieci. Może to być kartoniada, niebiesko-białe flagi lub banery z motywującymi hasłami. Konkurs opraw odbędzie się w sobotę, 9 grudnia od 11:00 do 14:00. Wówczas przedstawiciele firmy Xiaomi, Lecha Poznań oraz Kibiców wybiorą najlepszą oprawę. Jest o co grać, ponieważ przygotowane zostały atrakcyjne nagrody: oczyszczacze powietrza dla szkół od Xiaomi, wycieczka z zawodnikami Lecha oraz vouchery na spotkanie Kolejorza.