Złoto i brąz poznańskich zawodniczek na Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodziczek 2018 w tenisie

Podczas Drużynowych Mistrzostw Polski Młodziczek w tenisie (do lat 14), aż dwie drużyny poznańskiej Olimpii stanęły na podium. Zawody odwały się w dniach 14 - 16 września.

. - grafika artykułu
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Tenisie

Rozgrywki zwyciężyła drużyna prowadzona przez trenera Marcina Pagóra w składzie:

1. Zuzanna Kubacha,
  2. Daria Górska
  3.  Klara Maciejewska
  4. Zuzanna Jeschke.

Drugie miejsce na podium zajęła drużyna trenera Jarka Wołąsewicza, w której skład weszły:

1. Kamila Popławska
  2. Matylda Braziewicz
  3. Sonia Pieczyńska
  4. Wiktora Kuczyńska.

Sukces odnieśli również najmłodsi tenisiści - Aleksander Błuś (trener: Rafał Soiński) na Mistrzostwach Polski do lat 10 zdobył złoto, a Anna Skorupska (trenerka: Karolina Bulwan) w tej samej imprezie zdobyła brązowy medal! Zawodnicy ci do swoich krążków dorzucili jeszcze medale w grze podwójnej, osiągając w tej kategorii również miejsce I (Aleksander Błuś) i III (Anna Skorupska).