Akademia Rozwoju Biura Karier UAM

Biuro Karier UAM już po raz 20 organizuje Akademię Rozwoju (wcześniej Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości). Targi pracy, praktyk i staży odbędą się 7 listopada 2017 (Wydział Matematyki i Informatyki UAM, Kampus Morasko).

Akademia Rozwoju Biura Karier UAM
Akademia Rozwoju Biura Karier UAM

Targom pracy, praktyk i staży towarzyszyć będą szkolenia (plan szkoleń oraz zapisy: www.uczestnicy.pl/org/akademia-rozwoju).

Chętni będą mogli także skorzystać:

strefy rekrutacji (symulacja rozmów kwalifikacyjnych)

foto-strefy (możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV)

strefy wizerunku (makijaż biznesowy).

punktów konsultacyjnych, w których czekają na uczestników eksperci udzielający porad na temat rynku pracy w Polsce i za granicą, rozwoju osobistego i planowania kariery oraz przedsiębiorczości.

Zainteresowani udziałem w symulacjach rozmów kwalifikacyjnych muszą wysłać CV na adres targi@amu.edu.pl wpisując w temacie "Symulacje rozmów kwalifikacyjnych". Udział zostanie potwierdzony drogą elektroniczną. Liczba miejsc ograniczona!

Targom towarzyszyć będą liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy 7 listopada 2017 w godzinach od 10.00 do 16.00 na Wydział Matematyki i Informatyki (Kampus Morasko). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji, w wyjątkiem szkoleń oraz symulacji rozmów kwalifikacyjnych.