Campus studencki

Ponad 1300 studentów z całej Polski wzięło udział w tegorocznym Campusie studenckim w Łazach koło Koszalina. Wśród poznańskich uczelni najwięcej było studentów z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez kilka dni studenci przygotowywali się do nowego roku akademickiego. Z poznańskimi studentami spotkali się także zastępcy prezydenta Poznania Tomasz Lewandowski oraz Mariusz Wiśniewski.

Campus studencki
Campus studencki

Campus to szansa na znalezienie nowych przyjaciół, zainteresowań, poszerzenia swojej wiedzy oraz uczestniczenia w dziesiątkach warsztatów i szkoleń. W tym roku studenci uczyli się tańczyć, zagrali w football amerykański i wzięli udział w warsztatach kabaretowych.

Studentów odwiedzali także przedstawiciele poszczególnych uczelni. Ze studentami pierwszego roku spotkał się także zastępcy prezydenta Poznania: Tomasz Lewandowski, który omówił ofertę mieszkaniową miasta skierowaną do młodych osób oraz Mariusz Wiśniewski i przedstawiciele Wydziału Rozwoju Miasta, którzy przedstawili ofertę "Akademickiego Poznania".