CupCase#6 na Uniwersytecie Ekonomicznym

Grupa studentów zrzeszonych w organizacji studenckiej PBDA Consulting zaprasza na CupCase#6 - strategia w komunikacji marketingowej, wyjątkowe wydarzenie związane z tematyką biznesu, marketingu, technologii i innowacji. Wydarzenie odbędzie się już 14 maja 2018 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w Sali 211B, w godzinach 19:00 - 21:00.

CupCase#6
CupCase#6

CupCase to wydarzenie stworzone przez PBDA Consulting - biznesową organizację studencką, która w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie, a spotkanie to organizuje już po raz szósty przez wzgląd na jego dużą popularność wśród studentów.

Marketing, PR i nowe technologie to zagadnienia cieszące się dużym zainteresowaniem ze strony młodych ludzi. Ale skąd zdobyć praktyczną wiedzę na ten temat, skoro wykłady bywają nużące? CupCase umożliwia wysłuchanie charyzmatycznych prelegentów - starannie wybranych specjalistów z branży. Na koniec prelekcji każdorazowo odbywa się case study. Znakiem rozpoznawczym wydarzenia jest towarzysząca mu kawa i wyjątkowo luźna atmosfera.

Miejsce: UEP sala 211B

Data: 14.05.2018

Czas: 19:00 - 21:00

Wstęp: darmowy, należy jedynie wypełnić formularz rejestracyjny

Prelegent: Marcin Pyszora

Temat: Strategia w komunikacji marketingowej