Kariera na językach - targi pracy dla osób znających języki obce

Biuro Karier UAM organizuje szóstą edycję targów pracy "Kariera na językach". Targi odbędą się 22 maja 2018 (godz. 11.00 - 15.00 na Wydziałach Neofilologii i Anglistyki (Collegium Novum - al. Niepodległości 4). Wydarzenie to skierowane jest do studentów i absolwentów poznańskich szkół wyższych, którzy znają różnorodne języki obce na poziomie co najmniej B2.

Kariera na językach
Kariera na językach

Udział w targach pracy "Kariera na Językach" to niepowtarzalna okazja dla wszystkich osób, które chcą podnosić swoje kompetencje językowe, a karierę zawodową wiążą z pracą w międzynarodowym środowisku. W jednym miejscu zgromadzą się pracodawcy, którzy poszukują pracowników (studentów, absolwentów, specjalistów) znających języki obce na poziomie co najmniej B2. Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zastanowić się nad kierunkiem rozwoju własnej kariery zawodowej w oparciu o informacje na temat możliwości wykorzystania umiejętności lingwistycznych na współczesnym rynku pracy.

W wydarzeniu weźmie udział 25 wystawców poszukujących kandydatów ze znajomością różnorodnych języków obcych, oferujących zarówno zatrudnienie, jak i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego podczas stażu czy praktyki. Ich sylwetki zostały przedstawione w katalogu targowym.

Trenerzy o bogatym doświadczeniu międzykulturowym poprowadzą szkolenia dotyczące podnoszenia kompetencji niezbędnych na współczesnym rynku pracy oraz zdobywania międzynarodowych doświadczeń.

Na uczestników będzie czekać możliwość skonsultowania dokumentów aplikacyjnych w różnych językach, uzyskania porad ekspertów oraz wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.