Konkurs na na najlepsze prace doktorskie i magisterskie

Wystartowała XIV edycja konkursu Miasta Poznania na najlepsze prace magisterskie i doktorskie. Jeżeli uzyskałeś już tytuł magistra lub doktora, a Twoja praca dyplomowa jest związana z naszym miastem lub przedstawia rozwiązania możliwe do wykorzystania w naszym mieście, to konkurs właśnie dla Ciebie.

Konkurs na na najlepsze prace doktorskie i magisterskie
Konkurs na na najlepsze prace doktorskie i magisterskie

Celem konkursu "Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską" i "Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę magisterską" jest zaangażowanie młodych talentów naukowych na rzecz rozwoju miasta oraz promowanie ich osiągnięć.

Na autorów trzech najlepszych prac doktorskich czekają równorzędne nagrody w wysokości 8.000 zł, a na autorów trzech najlepszych prac magisterskich trzy równorzędne nagrody w wysokości 4.000 zł.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace z zakresu wszelkich dyscyplin i obszarów nauki, obronione w latach 2016-2017. Przedmiot pracy może stanowić problematyka związana z Poznaniem lub opis rozwiązania możliwego do wdrożenia w naszym mieście. Jednym z głównych kryteriów oceny prac będzie ich utylitarny charakter.

Konkurs ma charakter stały. Laureaci konkursu wyłaniani są corocznie.

Prace należy składać w Wydziale Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Poznania do 15 listopada 2017 r.

UWAGA!

Adres Wydziału Rozwoju Miasta do 31.10.2017 r.: pl. Kolegiacki 17, II piętro, p. 261 lub 266 r.

Adres Wydziału Rozwoju Miasta od 2.11.2017 r.: biurowiec przy ul. Za Bramką 1, II piętro.

Tel. 61 878 57 48, 61 878 57 40.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są w zakładce: "Nagrody Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę magisterską i doktorską" w zakłądce "podstawa prawna i regulamin".