Kontrowersje wokół turystyki - konferencja naukowa

Czy różne odmiany turystyki: sportowa, medyczna lub przyrodnicza mogą być kontrowersyjne? Ile wydaje się na szlaku św. Jakuba i jak zachowują się tamtejsi wędrowcy? - nad takimi kwestiami będą się zastanawiać uczestnicy II ogólnopolskiej konferencji "Laboratorium doświadczeń turystycznych. Kontrowersje i problemy wokół współczesnej gospodarki turystycznej". Konferencja odbędzie się 15 czerwca 2018 w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Kontrowersje wokół turystyki - konferencja naukowa
Kontrowersje wokół turystyki - konferencja naukowa

W ponad 30 wystąpieniach, wykładach i panelach, naukowcy mówić będą o najnowszych problemach i kontrowersjach w gospodarce turystycznej.

W części głównej dr Jolanta Rab-Przybyłowicz z Polskiego Stowarzyszenia Medycznego opowie m.in. o kontrowersjach w turystyce medycznej.

Patronaty honorowe nad konferencją objęli Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej dr Robert Andrzejczyk, który otworzy konferencję, Rektor poznańskiej AWF - dr hab. Dariusz Wieliński, prof. AWF oraz Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF w Poznaniu - dr hab. Beata Pluta, prof. AWF.

AWF, 15 czerwca 2018.

Budynek Dydaktyczny, poziom -1, ul. Królowej Jadwigi 27/39

Sesja plenarna: godz. 10.15-11 - sala 025/026,

Sekcje tematyczne: od godz. 11.30 - sale 209, 210, 211.

Załączniki