Noc naukowców 2017

Rozpoczęła się rejestracja udziału w wykładach i prezentacjach organizowanych w ramach "Nocy naukowców". W tym roku zmienił się sposób rejestracji udziału. Tegoroczna "Noc naukowców" odbędzie się 29 września 2017.

Noc naukowców 2017
Noc naukowców 2017

W tym roku zmienił się system rezerwacji udziału. Już teraz pod adresem www.rejestracja.poznan.nocnaukowcow.pl można zakładać konta i zacząć określać wydarzenia Nocy Naukowców, w których chce się wziąć udział. Na wybór każdy ma 7 dni.

20 września 2017 o godzinie 12 zostanie uruchomiona wirtualna kolejka po bilety. I tu już będzie obowiązywać zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Osoby, którym nie uda się zdobyć biletów na wymarzony wykład będą mogły między 22 a 24 września wybrać inne wydarzenia ze swoich kont, a 26 września ponownie "stanąć" w wirtualnej kolejce po bilety.

W organizację tegorocznej edycji Nocy naukowców w Poznaniu zaangażowały się: Politechnika Poznańska, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Ekonomiczny, Akademia Wychowania Fizycznego, Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe oraz Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk.