Poznańska Akademia Liderów - ostatnia szansa na zgłoszenie udziału

To już ostatnia szansa na zgłoszenie swojego udziału w kolejnej edycji Poznańskiej Akademii Liderów. "Poznańska Akademia Liderów" to innowacyjny projekt mentorski, skierowany do osób, które rozpoczynają studia na jednej z Uczelni Wyższych: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytecie Ekonomicznym, Politechnice Poznańskiej czy Uniwersytecie Przyrodniczym.

Poznańska Akademia Liderów
Poznańska Akademia Liderów

Uczestnictwo w projekcie jest darmowe. W ramach projektu studenci wyjadą w połowie sierpnia na kilkudniowy wyjazd szkoleniowy.

W trakcie wyjazdu szkoleniowego uczestnicy zdobędą umiejętności związane z zarządzaniem i realizacją projektów, pozyskiwania środków sponsorskich oraz rozwiną swoje kompetencje miękkie.

Pomiędzy panelami szkoleniowymi odbędą się również ciekawe spotkania z ludźmi nauki, polityki oraz działaczami studenckimi.

Efektem wspólnego wyjazdu ma być przygotowanie dużego wydarzenia, które zostanie zrealizowane na początku roku akademickiego 2018/2019 przez uczestników PAL. Będą oni mogli korzystać z pomocy organizatorów Akademii, szkoleniowców oraz mentorów wyłonionych spośród obecnych członków Samorządów Studenckich.