Targi Pracy Uniwersytetu Przyrodniczego

Dział Marketingu i Komunikacji/Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprasza na XI Ogólnouczelniane Targi Pracy. Tegoroczna edycja pod hasłem: "Otwórz się na nowe możliwości" odbędzie się 7 marca 2018 w godz. 9.00-14.30 w Collegium Maximum (hol główny) Ul. Wojska Polskiego 28.

Targi Pracy Uniwersytetu Przyrodniczego
Targi Pracy Uniwersytetu Przyrodniczego

Wydarzenie organizowane jest cyklicznie i stanowi doskonałą okazję dla pracodawców bezpośredniego dotarcia do studentów uczelni i pozyskania kandydatów do pracy spełniających ich oczekiwania - mówi Sandra Witczak z Biura Karier UPP - W tym roku udało się nam nawiązać współpracę z ponad 20 firmami, głównie z branż ekonomicznych i technicznych. Jednocześnie w trakcie bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firm studenci mogą poznać profil działalności pracodawców, system rekrutacji, selekcji, wynagradzania, dokształcania, ścieżki kariery, czy kulturę organizacyjną.

Ponadto w trakcie Targów odbywać się będą wykłady i warsztaty prowadzone przez doświadczonych fachowców, a uczestnicy będę mogli skonsultować swoje CV z doradcą zawodowym. Na stoisku Biura Karier będzie również możliwość skorzystania z porad doradcy zawodowego i przedsiębiorczości, którzy pomogą w zaplanowaniu ścieżki kariery zawodowej.

Patronat honorowy nad Targami objął JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego prof. dr hab. Jan Pikul.

Załączniki