Wykład otwarty Beso Kacharavy

Collegium Da Vinci oraz Miasto Poznań zapraszają na wykład otwarty Beso Kacharavy"Storytelling with sound design". Wykład odbędzie się 19 marca 2019 r. o godzinie 17.00 w sali A004, Collegium Da Vinci ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 10 w Poznaniu.

Beso Kacharava
Beso Kacharava

Beso Kacharava - to znamienity projektant i inżynier dźwięku światowego formatu, ekspert w zakresie udźwiękowienia filmów, założyciel i dyrektor zarządzający (CEO) wytwórni muzycznej Post Red Audio w Tbilisi, w Gruzji. Na co dzień pełni funkcję głównego projektanta, inżyniera i edytora dźwięku, zarządzając dostarczaniem produkcji muzycznych dla szeroko pojętego rynku gier, mediów interaktywnych, filmu i agencji reklamowych. Jednocześnie uczy przyszłych producentów i reżyserów filmowych optymalizacji udźwiękowienia w Gruzińskim Instytucie Spraw Publicznych (GIPA). Od lat zajmuje się usprawnianiem procesów przedprodukcji i postprodukcji.

Beso ma bogate doświadczenie zawodowe, w tym w produkcji efektów specjalnych i udźwiękowienia filmu pt. "Landscape Goes Click" (2015 r.), jak również ścieżek dźwiękowych m.in. do produkcji Neighbors, Fisherman, Tiflis oraz do gry WinKings. Był stypendystą w Vancouver Film School (Kanada), na kierunku projektant dźwięku dla mediów, oraz wcześniej, w Ilia State University (Gruzja) na Wydziale Sztuki i Nauki.