Startuj z AWF - drzwi otwarte

Aula AWF, ul. Królowej Jadwigi

Slackline, czyli chodzenie i triki na linie, warsztaty fizjoterapeutyczne, warsztaty tańca, dietetyczne, badanie składu ciała i jego wydolności m.in. w laboratorium badającym kadrowiczów Polski, czy gra terenowa - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na kandydatów na studia, którzy przyjdą w sobotę, 14 kwietnia 2018 o godz. 11 na Drzwi Otwarte do Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu. Wizyta w AWF zakończy się dla kogoś wygraniem skoku ze spadochronem...

Część oficjalna Drzwi Otwartych - czyli informacje o naszych kierunkach oraz pokaz filmu o uczelni, który pokaże, dlaczego warto studiować w AWF - odbędzie się o godz. 11 w auli w budynku głównym AWF na terenie kampusu przy ul. Królowej Jadwigi 27/39. W tej części będzie też można zobaczyć krótkie pokazy kalisteniki, trików koszykarskich czy fragmenty najnowszego spektaklu Kompanii Tańca AWF (studentów kierunku Taniec w kulturze fizycznej).

Później uczestnicy będą mogli poznać uczelnię od strony praktycznej, czyli wziąć udział w krótkich warsztatach i zajęciach sportowych, naukowych, tanecznych itp. W załączniku przesyłam szczegółowy program.

W budynku dydaktycznym będzie też czynne Biuro Rekrutacji oraz stoiska, przy których będzie można porozmawiać z przedstawicielami kierunków.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiowaniem na kierunkach: Wychowanie fizyczne, Sport, Fizjoterapia, Dietetyka, Turystyka i Rekreacja, Taniec w kulturze fizycznej, Animacja osób 50+ oraz Neurobiologia.

Załączniki