Zakończenie rekrutacji

Drodzy Pomysłodawcy,

mamy przyjemność poinformować, że Kapituła Programu "Pierwszy krok we własny biznes" wyłoniła 50 uczestników III edycji.

Każdy z uczestników został zakwalifikowany do jednej z trzech grup szkoleniowych. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem szkoleń.

UWAGA! Przed rozpoczęciem szkoleń nastąpi podpisanie umów. Podpisanie umowy jest warunkiem koniecznym dla rozpoczęcia udziału w projekcie.

Wszystkim szczęśliwcom gratulujemy!

Jeżeli jednak nie udało Wam się zakwalifikować do Programu, głowa do góry! Ze względu na duże zainteresowanie udziałem w projekcie oraz bardzo wysoki poziom pomysłów, osobom które się nie zakwalifikowały, postanowiliśmy podać pomocną dłoń, zapraszając je na darmowe szkolenie zamknięte pt. "Planowanie rozwoju firmy - Biznesplan".

Biorący udział w szkoleniu będą mieli okazję dowiedzieć się na czym polega zarządzanie strategiczne firmą, uzyskają też wiedzę, w jaki sposób zaplanować i osiągnąć trwałą przewagę konkurencyjną na rynku. Uczestnicy będą mieli również okazję przekonać się jakie przesłanki decydują o wyborze konkretnego modelu biznesowego funkcjonowania firmy, a także jak opracować profesjonalny biznesplan. Podczas szkolenia, przekazana zostanie wiedza, jakie cechy powinien zawierać plan biznesowy, kto może być jego odbiorcą oraz jakie podstawowe błędy popełniają autorzy dokumentu. Szkolenie pozwoli zebrać w pigułce najważniejsze zagadnienia dotyczące planowania rozwoju firmy, o których powinien pamiętać każdy początkujący przedsiębiorca.

Szkolenie odbędzie się w piątek, 16 marca 2012 roku, w Urzędzie Miasta Poznania (ul. Matejki 50, sala nr 4), w godzinach od 9:00 do 16:00.  Chętnych prosimy o kontakt z Anną Padewską: anna.padewska@ppnt.poznan.pl .

Zespół Programu "Pierwszy krok we własny biznes"

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej