Targi Usług dla Biznesu

Czasy kiedy właściciele firm, byli zmuszeni do samodzielnego wykonywania niemalże wszystkich działań związanych z prowadzeniem firmy, bezpowrotnie minęły. Dziś, żadna firma należąca do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, bez względu na status, czy fazę rozwoju nie jest skończenie samowystarczalna i w jej rutynowej działalności zawsze znajdą się obszary w których niezbędna jest pomoc z zewnątrz. Taki stan jest wynikiem nie tylko rosnących wymagań rynku, ale też wzrostem ilości przedsiębiorstw świadczących profesjonalne usługi outsourcingowe, które pozwalają firmom zaoszczędzić czas i pieniądze. Czy jest miejsce poza Internetem, gdzie można się zapoznać z ofertą usług dla biznesu? Odpowiedzią są Targi Usług dla Biznesu, które odbędą się w Poznaniu po raz czwarty!

Targi Usług dla Biznesu to wydarzenie stworzone z myślą o przedsiębiorcach oraz osobach, które przymierzają się do uruchomienia własnej działalności gospodarczej.

7 i 8 maja 2014r. w pawilonie 15 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będzie możliwość zapoznania się z ofertą usług wspomagających budowanie, rozwój i prowadzenie biznesu.

Dla odwiedzających, Targi Usług dla Biznesu będą doskonałą okazją na znalezienie optymalnych rozwiązań dla własnej firmy, a równocześnie do nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych.

Części wystawienniczej Targów, towarzyszyć będzie część warsztatowa w której znajdzie się wiele szkoleń i prelekcji o tematyce biznesowej.


PARTNERZY MERYTORYCZNI
PARTNER WYDARZENIA


W ZAKRESIE ORGANIZACJI WARSZTATÓW WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI: