Poznański Ambasador w "Bitwie na głosy"
2012-02-08
Już 11 lutego w Poznaniu odbędzie się casting do programu "Bitwa na głosy". O miejsce w drużynie Jacka "MEZO" Mejera powalczyć może każdy wielkopolanin. Jak przystało na fana piłki nożnej i Ambasadora Poznania - Miasta-Gospodarza UEFA EURO 2012™, artysta zaprasza na przesłuchanie - na Stadionie Miejskim w Poznaniu.
Śpiewasz? Rapujesz? Marzysz o karierze wokalnej? Jesteś z Wielkopolski? Przyjdź! - zaprasza Mezo.
Casting rozpocznie się o godz. 9.00 w pomieszczeniach Trybuny 1. Wszyscy chętni muszą przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywali a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do drugiego etapu, który odbędzie się następnego dnia.
Już na początku marca br. osiem skompletowanych w trakcie przesłuchań grup wokalnych z różnych miast, pod przewodnictwem gwiazd muzycznych, stoczy zaciętą "Bitwę na głosy" na antenie TVP2.
Zachęcamy do udziału - trzymając kciuki za Uczestników, Jacka i Poznań w programie!

