Pływalnie na planie Dodaj obiekt - Pływalnie

Termy Maltańskie

Opis

Najnowocześniejszy i największy wodny kompleks rekreacyjno-sportowy w Polsce, położony nad brzegiem jeziora Maltańskiego, w samym centrum Poznania. Na obszarze 6 ha znajduje się 18 basenów sportowych i rekreacyjnych o całkowitej powierzchni lustra wody 5000 m2. 14 pomieszczeń na 1000 m2 tworzy świat Saun. Profesjonalne spa z 17 gabinetami o powierzchni 750 m2 to najlepsze spa w Polsce. Termy Maltańskie składają się z czterech stref:

Baseny Sportowe to kompleks pełnowymiarowych basenów olimpijskich, zaprojektowany z myślą o największych imprezach pływackich. W strefie znajdują się 50 metrowy basen olimpijski, wieża do skoków 10 m oraz specjalny basen o głębokości 5 m przystosowany do pływania synchronicznego, waterpolo, skoków do wody, nurkowania i wielu innych sportów. To wyjątkowe miejsce dla amatorów i wyczynowych sportowców.

Aquapark to wodny świat, w którego skład wchodzi 16 mniejszych i większych, głębokich i płytkich basenów. Znajduje się tutaj duża liczba wodnych atrakcji. Dla osób lubiących szybkość i emocje przygotowano 11 zjeżdżalni o różnym stopniu trudności. Poza tym na terenie Aquaparku znajdują się basen z morskimi falami, dzikie rzeki, jacuzzi, baseny solankowe i liczne atrakcje dla dzieci. To doskonałe miejsce na aktywny odpoczynek i relaks.

Świat Saun jest wyjątkowym miejscem odpoczynku i relaksu. W 14 kameralnych pomieszczeniach każdy znajdzie coś dla siebie: Sauny suche, łaźnie parowe i aromatyczne oraz niepowtarzalne sauny zewnętrzne. Seanse parowe pozwolą odprężyć się w komfortowych warunkach. Strefa to nie tylko sauny. Do dyspozycji jest również tężnia solna, grota śnieżna, basen zewnętrzny oraz tepidarium czyli pokój odpoczynku. To miejsce gdzie jednocześnie wzmocnisz organizm i odpoczniesz.

Spa 1306 to największe i najlepsze spa w Polsce. 17 profesjonalnych gabinetów przygotowanych na przyjęcie najbardziej wymagającego klienta. Wyjątkowe ceremonie, składające się z wielu etapów, takie jak Rasoul, Hammam czy Ajurweda pozwalają na oderwanie się od codzienności, przynosząc odprężenie i spokój. To miejsce gdzie można się odprężyć i zadbać o swoje naturalne piękno.

Wymiary basenu

Basen pływacki z pomostem przesuwnym o długości 51,3 m i 25 m szerokości z 10 torami po 2,5 m.

Basen do skoków z wieży o wymiarach 31,12m x 25,0 m o głębokości 5m. 

Basen do rozgrzewki o wymiarach 16,67 x 8 m

Wstęp

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 6:00 - 22:30

Niedziela: 7:00 - 22:30

Ceny biletów: https://termymaltanskie.com.pl/cenniki/

Oferta dodatkowa

Nauka pływania, Wodny żłobek, Aqua Aerobik, Aqua Zumba, Aqua Gimnastyka, Aqua Step, Nurkowanie, Pływanie synchroniczne, Szkoły tańca

Zaplecze

  • Sauny
  • Sale konferencyjne
  • Jacuzzi
  • Basen rozgrzewkowy
  • Siłownia
  • Parking
Wróć do listy

sieci społecznościowe