grafika z logotypem Biuletynu Miejskiego

Biuletyn Miejski

Na posiedzeniu Komisji Polityki Przestrzennej w dniu 14 września radni wysłuchali wyjaśnień dotyczących zamiarów wybudowania zespołu hotelowo-apartamentowego nad Jeziorem Maltańskim.

Zielone ulice

Na posiedzeniu w dniu 13 września radni z Komisji Ochrony Środowiska zapoznali się z prezentacją na temat zieleni przyulicznej.

W szkole w Krzesinach

W czwartek 8 września radni Komisji Oświaty i Wychowania odwiedzili Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Charlesa de Gaulle'a przy ul. Tarnowskiej w Krzesinach.

Posiedzenie Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki odbyło się 29 sierpnia, a jego tematem przewodnim był szczegóły wyboru operatora Stadionu Miejskiego w Poznaniu.

Na posiedzeniu Komisji Budżetu, Nadzoru Właścicielskiego, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Miasta w dniu 29 sierpnia radni zajęli się m.in. kwestią opłat za zajęcie pasa drogowego, a także tematem przygotowania do procesu prywatyzacji Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej SA.

Jaka będzie przyszłość MPGM-u?

Na posiedzeniu Komisji Gospodarki Komunalnej i Polityki Mieszkaniowej w dniu 26 sierpnia odbyła się debata na temat propozycji sprzedaży części akcji Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej.

1 256 Strona 257 258 262