grafika z logotypem Biuletynu Miejskiego

Biuletyn Miejski

Pobierz Tytkę Seniora na listopad

Centrum Inicjatyw Senioralnych przygotowało e-Tytkę Seniora na listopad. Elektroniczna wersja powstaje ze względu na ogromną popularność papierowych wydań koperty, dzięki e-Tytce więcej osób ma dostęp do jej zawartości.

fot. CIS
fot. CIS

- Zamarzyło się nam, żeby informacje w nich zawarte były również dostępne szerszemu gronu odbiorców w jak najatrakcyjniejszej formie - tłumaczą twórcy Tytki. Dlatego dzięki pobraniu elektronicznego wydania Tytki Seniora odbiorca oprócz łatwego dostępu do samej zawartości zyskuje też możliwość wydruku plików lub powiększenia ich rozmiaru, podczas przeglądania na komputerze. Równolegle, pod koniec każdego miesiąca, tradycyjnie wydawane jest papierowe wydania Tytki.


Najnowsze wydanie Tytki Seniora w wersji elektronicznej można pobrać TUTAJ

Czym jest papierowa Tytka Seniora? Tytka Seniora to kwadratowa koperta o wymiarach 22x22 cm, zaprojektowana tak, by stanowiła poręczne i interesujące dla seniorów źródło informacji. Co miesiąc umieszczanu jest w niej pakiet ulotek, zaproszeń czy ciekawych informacji skierowanych do dojrzałych odbiorców. Seniorzy znajdują w Tytce zarówno programy wycieczek, wykładów, warsztatów, jak i wieści o promocjach i nowych inicjatywach, do udziału w których są zapraszani.

Papierowa Tytka jest dostępna w:

  • Centrum Inicjatyw Senioralnych, ul. Mielżyńskiego 24
  • Centrum Informacji Kulturalnej, ul. Ratajczaka 44
  • Centrum Kutlury ZAMEK, ul. Św.Marcin 80/82

CIS, jg