grafika z logotypem Biuletynu Miejskiego

Biuletyn Miejski

Darmowe szkolenia dla przedsiębiorców w kwietniu

Chcesz prowadzić własny biznes, ale nie wiesz, od czego zacząć? Masz świetny pomysł na projekt dla twojej firmy, ale nie masz środków na jego realizację? Pomoże ci za darmo Ośrodek Doradczo-Szkoleniowy, który prowadzi Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa. Porady i szkolenia są darmowe. Lista szkoleń w kwietniu pod tekstem.

Siedziba Ośrodka Doradczo-Szkoleniowego fot. WCWI - grafika artykułu
Siedziba Ośrodka Doradczo-Szkoleniowego fot. WCWI

Każdy pełnoletni obywatel, który przyjdzie na ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404 z chęcią założenia firmy, bądź firmę już prowadzący, dostanie odpowiednie wsparcie.

Klient najpierw spotka się w Punkcie Informacji Gospodarczej z doradcą pierwszego kontaktu, który porozmawia z nim i dowie się, jaka pomoc jest mu potrzebna. Jeśli nie wystarczy podstawowa informacja, wówczas zostanie on skierowany do doradcy specjalistycznego. Ci mają dyżury w poszczególne ustalone dni tygodnia.

Oprócz informacji i doradztwa, można też brać udział w organizowanych szkoleniach. Ośrodek ma salę szkoleniową z odpowiednim wyposażeniem, czasem szkolenia odbywają się też w siedzibach partnerów ośrodka.

Dane kontaktowe Ośrodka Doradczo-Szkoleniowego dostępne są TUTAJ

Szczegółowa lista szkoleń jest do pobrania pod tekstem, zaś wszystkie usługi doradcze i szkoleniowe ośrodka są bezpłatne

Dodatkowo w 19 kwietnia odbędzie się Poznań Biznes Partner 2018, program tego wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Jan Gładysiak

© Wydawnictwo Miejskie Posnania

Załączniki