Biuletyn Miejski

Biuletyn Miejski

Łamigłówka o Poznaniu

Poznańska Łamigłówka to wydarzenie, podczas którego będzie okazja sprawdzić swoją wiedzę na temat Poznania i wszystkiego co z nim związane. Wydarzenie to jest realizowane w ramach miejskiego konkursu Centrum Warte Poznania.

fot. Poznańska Łamigłówka
fot. Poznańska Łamigłówka

Poznańska Łamigłówka to quiz, którego forma i zasady przypominają telewizyjne turnieje. Dwóch prowadzących, zadbała o to żeby rozgrywka w Kinie Muza minęła wakacyjnej atmosferze: czyli szybko, a do tego zostawiając wiele wspomnień.
- Pytania, które dla Was przygotowaliśmy dotyczą Poznania. Na pewno będziemy pytać o historię miasta, ludzi którzy w nim mieszkali lub mieszkają, albo o to ile osób potrzeba żeby objąć Okrąglak - informują organizatorzy.

Jak dodają: trudno nie wybrać lepszego miejsca na organizację tego typu imprezy niż żywą historię naszego miasta, która właśnie przeszła wielką metamorfozę. Kino Muza w Poznaniu, to kulturalna ikona Poznania, ponieważ powstało na początku XX wieku. Quiz odbędzie się w jednej z nowo powstałych sal.

Dla zwycięzców zabawy przewidziano nagrody, wśród nich są m.in  vouchery na personalizację i renowację obuwia, vouchery na lunch w jednej z poznańskich restauracji, bilety do kina. Pierwsza okazja wzięcia udziału już 8 sierpnia, następne 22 lub 29 sierpnia.

Aby zgłosić swój udział, trzeba zebrać kilkuosobową drużynę i wybrać jej kapitana, który będzie odpowiedzialny za kontakt z organizatorami. Drużyny mogą się składać od 2 do 6 osób. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: poznanska.lamiglowka@gmail.com. Wydarzenie jest realizowane dzięki funduszom z miejskiego konkursu Centrum Warte Poznania.

jg