Centra zabaw i rekreacji na planie Dodaj obiekt - Centra zabaw i rekreacji

Malta Ski centrum sportowo-rekreacyjne

Opis

MALTA SKI to centrum sportowo-rekreacyjne oferujące wiele atrakcji, zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. To miejsce jak park rozrywki, w którym znaleźć można atrakcje dla dzieci, jak również dla dorosłych.


Dwa stoki narciarskie z wyciągami krzesełkowym i orczykami, wypożyczalnia sprzętu, serwis narciarski oraz kadra instruktorów narciarstwa i snowboardu.


Sztuczna nawierzchnia, którą pokryte są stoki, uniezależnia od kaprysów pogody i pozwala korzystać z uroków sportów zimowych nie wyjeżdżając z miasta, nawet wtedy gdy w sezonie zimowym brakuje śniegu. Jednak gdy utrzymują się ujemne temperatury, uruchamiany zostaje system sztucznego naśnieżania, pozwalający stworzyć optymalne warunki dla wielbicieli białego szaleństwa. W sezonie zimowym MALTA SKI zaprasza również do skorzystania z serwisu narciarskiego oraz wypożyczalni sprzętu.


MALTA SKI to jednak nie tylko sporty zimowe, ale również atrakcyjna oferta w sezonie letnim: pontony na stoku, letni tor saneczkowy, mini golf, wypożyczalnia rowerów, darmowe kino letnie i place zabaw, a także atrakcyjne punkty gastronomiczne. 


Nową całoroczną atrakcją jest Kolejka Górska Adrenaline. Organizowane przez MALTA SKI imprezy, koncerty, zawody sportowe i festyny gromadzące tysiące widzów i setki zawodników, wpisały się już na stałe w kalendarz imprez Poznania, których wiele objętych jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Wróć do listy

sieci społecznościowe