We wtorek o godz. 17:30 może dołączcie do rodzinnych zajęć jogi, które poprowadzi Maja Karolczak, pedagog, instruktor jogi dla dzieci oraz ruchu rozwijającego wg Weroniki Sherbone. To doskonała okazja, aby spędzić czas z dziećmi w sposób aktywny i zdrowy.

Teatr Animacji zaprasza do wspólnego spędzania sierpniowych weekendów w plenerze. Scena Mobilna - Imaginarium będzie gościć nad Jeziorem Rusałka, na Starym Rynku oraz w parku im. Jana Pawła II. Aktorzy zgrają zarówno spektakle Teatru Animacji, jak i Teatrów z nimi zaprzyjaźnionych.

Od 13 lipca 2024 r. uczniowie otrzymają legitymacje szkolne tylko w formie plastikowej karty, nazywanej dotąd e-legitymacją. Wszystkie legitymacje wydane do 12 lipca w formie papierowej zachowują ważność (przy aktualnej pieczęci) do czasu zakończenia nauki przez ucznia w danej szkole.

Dzieci w wieku od 10 do 13 lat, które kochają kino, są ciekawe świata i samodzielne w formułowaniu swoich opinii mogą zostać Jurorem, Jurorką na festiwalu Ale Kino! To niezapomniana przygoda, to tydzień wypełniony dobrymi filmami i rozmowami o nich, to możliwość wskazania najlepszego festiwalowego filmu i okazja do zawarcia nowych przyjaźni.

Jeździliście latem na łyżwach? Jeśli nie, nic straconego. Od 21 lipca do 1 września, w każdą niedzielę będziemy mogli schłodzić się nie tylko nad jeziorem lub basenem, ale też na lodowisku Chwiałka.

Galeria Sztuki Polskiej otwiera się ponownie dla zwiedzających. Dla rodzin przychodzących do muzeum z dziećmi przygotowano atracje urozmaicające zwiedzanie: Walizki Muzealnych Tropicieli, Plecak sensoryczny oraz Sztukę na kólkach

W Poznaniu ponad 70 dzieci czeka na kogoś, kto przyjmie je pod swój dach i okaże im serce. W całej Polsce dramatycznie brakuje rodzin zastępczych. Dlatego Miasto rusza z kampanią społeczną "Zrób trzy proste kroki", która ma zachęcić do tej formy opieki.

W sobotę 27 lipca Brama Poznania zaprasza na dwa spacery. Przedpołudniowy - Relaks nad Cybiną: moc natury rozpocznie się o 11:00, a popołudniowy - Zielone wyspy Poznania: Rzeki o godzinie 17:00.

Liczba wyników na stronie
10
Strona 1 2 3 4