Przeciętnie niania w Poznaniu ma około 28 lat i zarabia 10,93 zł za godzinę. Pracuje najczęściej na Ratajach lub Grunwaldzie, a jej dotychczasowe doświadczenie zawodowe jako opiekunki to niecałe 2 lata. Opieka nad dzieckiem zajmuje jej około 7 godzin dziennie. Podstawowymi obowiązkami niani są przede wszystkim dbanie o bezpieczeństwo, higienę oraz zdrowie dziecka.

Kim są osoby, które opiekują się naszymi dziećmi? W czyje ręce oddajemy najważniejsze istoty w naszym życiu? Jaka jest przeciętna niania w Poznaniu, ile zarabia i jakie są jej główne obowiązki? Na te oraz inne pytania odpowiada raport przygotowany przez portal Niania.pl bazujący na grupie prawie 5300 profili niań i 3200 rodzin szukających niani w Poznaniu.

Równolegle do raportu rynku niań w Poznaniu został przygotowany raport ogólnopolski bazujący na grupie ponad 98 000 profili opiekunek i 61 000 ofert pracy dla niań oraz raporty dla pozostałych czterech największych polskich miast.

Celem stworzenia tych dokumentów jest przybliżenie opinii publicznej do tej pory słabo zbadanego rynku niań i opieki nad dziećmi oraz stworzenie profilu przeciętnej polskiej niani w pięciu największych polskich miastach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej

  • Aktualnie wyświetlana strona - Wstęp
  • Raport