Żłobki na planie Dodaj obiekt - Żłobki

Niepubliczny Żłobek "Wesołe Koziołki"

Opis

Zajęcia są prowadzone w małych 8-osobowych grupach.
Dzieci mają do dyspozycji letni plac zabaw w ogródku na terenie żłobka i całoroczny zorganizowany w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu w budynku.
Realizowany program edukacyjny został stworzony w oparciu o pedagogikę Marii Montessori oraz metodę "Dobrego Startu". Nad jego realizacją czuwa wykwalifikowana kadra.
Dzieci biorą udział w codziennych zajęciach ruchowych, m.in. rytmice i gimnastyce, w trakcie, których tańczą i śpiewają rozwijając dużą i mała motorykę. W tygodniu dzieci ćwiczą pod okiem fizjoterapeuty wykorzystującego "Metodę ruchu rozwijającego" Veroniki Sherborne, Paula Dennisona "Ruch jest drzwiami do uczenia się" oraz elementy integracji sensorycznej.

Zajęcia te umożliwiają wspaniały czas interakcji dziecka z dorosłym. Wspomagają i stymulują rozwój emocjonalny i zmysłowy poprzez bezpośredni kontakt fizyczny i ruch.

W ramach czesnego poza zajęciami ruchowymi dzieci biorą udział w zajęciach z języka angielskiego, arteterapii oraz logopedii.
Każde dziecko ma dostęp do swojego leżaczka, kocyka i poduszki; jeśli tylko odczuwa zmęczenie może w każdej chwili położyć się i odpocząć.

Wróć do listy