Żłobki na planie Dodaj obiekt - Żłobki

Opieka Centrum Zabawy

Opis

Żłobek Opieka Centrum Zabawy to miejsce, gdzie w "zaopiekowanej" przestrzeni dzieci zajmują się najważniejszą na świecie sprawą: ZABAWĄ.
I nikt im w tym nie przeszkadza - samodzielne poznawanie świata jest bardzo ekscytujące. Opiekunowie mają za zadanie stworzyć odpowiednie warunki małym odkrywcom, uwzględniając cele nadrzędne: bezpieczeństwo i rozwój dziecka.
Żłobek spełnia wszystkie warunki placówki w pełni dostosowanej do opieki nad dziećmi do lat 3, zgodnie z wytycznymi:

  • Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej
  • Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej
  • przepisów przeciwpożarowych.

Sale w pełni dostosowane do potrzeb dzieci zostały wyposażone w monitoring, z kodowanym dostępem online dla rodziców  podopiecznych. Opracowany przez psychologów i pedagogów autorski program zajęć pomaga rozwijać naturalne zainteresowania dzieci i umiejętności społeczne, które stają się coraz ważniejsze we współczesnym świecie. Program jest realizowany przez doświadczonych opiekunów, przeszkolonych przez ekspertów z dziedziny psychologii rozwojowej i pedagogiki.

Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00, z możliwością przedłużenia godzin opieki, jeśli zajdzie taka potrzeba. Tym samym jesteśmy do dyspozycji rodziców i dzieci całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, przy założeniu, że ciągły czas opieki nad dzieckiem nie może przekraczać 10 godzin na dobę.

Wróć do listy