Wydarzenia na planie Pokaż na planie
logo Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Muzyka czas pokona: Paulina Mścisz, Kamila Górna, Wiktoria Habet, Aleksandra Idkowska

2017-10-25 ( środa )
17:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Kolejny koncert z cyklu międzypokoleniowych muzycznych spotkań organizowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku, dyrekcję Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu oraz klub Blue Note.
Posłuchamy, jak młodzi, bardzo uzdolnieni wykonawcy interpretują zawsze aktualne, wielkie przeboje i szlagiery polskiej piosenki.

Paulina Mścisz - laureatka wielu festiwali, w tym piosenek żydowskich. Śpiewała również za granicą - w Holandii oraz w Niemczech zdobywają czołowe miejsca. Obecnie studentka. Kocha śpiewać, tańczyć, angażuje się całym sercem w wszystko co robi - dziewczyna z pasją!

Kamila Górna - uczy się w szkole średniej, a śpiewa od szkoły podstawowej. Laureatka wielu festiwali w Polsce i za granicą - ostatnio w Niemczech. W swoim repertuarze ma wiele utworów żydowskich, które często prezentuje. Ma wiele pasji i marzeń - rozważa studia medyczne.

Wiktoria Habet - uczennica szkoły średniej, śpiewa zaledwie trzy lata, ale już zdążyła pochwalić się swoim talentem, również w Wielkopolskim Konkursie Piosenki Żydowskiej. Bierze też udział w festiwalach ogólnopolskich, jest laureatką konkursów piosenek angielskich.

Aleksandra Idkowska - uczennica Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie fortepianu. Jej miłość i pasja to muzyka i śpiew. Jest laureatką wielu międzynarodowych i ogólnopolskich festiwali i konkursów muzycznych, w tym Grand Prix Wielkopolskiego Konkursu Piosenki Żydowskiej w 2016 roku. Ola udziela się charytatywnie, by swoim śpiewem cieszyć serca ludzi.

Bilety 10 zł.

Bilety dostępne w: