Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Filmowe Poranki - Tęczowa Rubinka

2018-01-14 ( niedziela )
10:30
Kino Helios, galeria Posnania, ul. Pleszewska 1, Poznań

Tęczowa Rubinka jest taka, jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy w sali kinowej.

Atrakcje w holu kina: animacje oraz tematyczne malowanie twarzy z animatorem Kinimodo, stanowisko kolorowanek dla dzieci i rodziców, stanowisko do zabawy piaskiem kinetycznym, kącik plastyczny i mozaiki do układania, zabawy zabawkami playmobil

Atrakcje w sali kinowej :trening z nowoczesnych technologii zapewni Salon iSpot, uśmiechy uwieczni profesjonalny fotograf z AB Foto. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków również wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! 

Każdy z uczestników może wziąć udział w nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będzie można rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania będą wymagać spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki - potwierdzająca zdobyte umiejętności! Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest czasdzieci.pl

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zobacz www.helios.pl/50,Poznan/BazaFilmow/Szczegoly/film/10838/Filmowe-Poranki-%E2%80%93-Teczowa-Rubinka-cz-4