Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Bezpłatne porady dla poszkodowanych przez banki

2018-10-06 ( sobota )
11:00-17:00
Nobel Tower, ul. Dąbrowskiego 77a, sala Nobel, I piętro, Poznań

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu zaprasza konsumentów rynku finansowego na bezpłatne konferencje oraz indywidualne porady prawne organizowane w ramach projektu pt. " rojekt wsparcia dla beneficjentów w formie konferencji i cyklu porad prawnych dotyczących ochrony praw konsumentów na polskim rynku finansowym".

Projekt jest skierowany w szczególności do osób posiadających tzw. kredyty "walutowe" (indeksowane, denominowane, waloryzowane), polisolokaty oraz obligacje GetBack. Dzięki sfinansowaniu projektu ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, konsumenci rynku finansowego po raz pierwszy otrzymają profesjonalne wsparcie prawne w tak szerokim zakresie. W ramach projektu będzie zrealizowanych 10 otwartych konferencji, prowadzonych przez doświadczonych pełnomocników procesowych. Przedstawione zostaną m. in tematy dochodzenia swoich roszczeń w przypadku misselingu, odzyskania opłat pobranych przy likwidacji polisolokat, klauzul abuzywnych występujących w umowach, a także obrony przed nakazem zapłaty lub bezprawnym bankowym tytułem egzekucyjnym. Konferencje będą odbywać się od października 2018r. w Warszawie, Lublinie, Białymstoku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Gdańsku i Wrocławiu. W trakcie konferencji uczestnicy będą mogli zapisać się na indywidualne porady prawne, na które przewidziano w ramach projektu 200 godzin.

Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez stronę informacyjną projektu: https://projekt.bankowebezprawie.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zobacz projekt.bankowebezprawie.pl/