Zdjęcie na którym widać członków zespołu w stylizowanych strojach. Na zdjęciu, w dolnej części, żółto-złoty napis z nazwą zespołu.

Koncert zespołu Fleshgod Apocalypse - UWAGA KONCERT PRZŁOŻONY!

27.10.2021
19:00

Koncert przełożony na 26.10.2022r.

Fleshgod Apocalypse wystąpi w ramach trasy promującej najnowsze wydawnictwo zespołu, "Veleno".
Gościem specjalnym tych koncertów będą Kanadyjczycy z Ex Deo, a w roli supportów wystąpią Irony of Fate oraz Soulline.

  • FLESHGOD APOCALYPSE (Włochy/Nuclear Blast Records) - Death Metal/Symphonic Metal/Classical

Włoscy mistrzowie symfonicznego death metalu na swoim nowym albumie "Veleno" odstępują od szczegółowego planowania swoich kompozycji, dając tym samym upust swojej spontaniczności. "Veleno" to póki co najlepiej wyprodukowany materiał grupy, na którym poznajemy nowe, bezkompromisowe oblicze Włochów. Już jesienią 2020 roku Polscy fani Fleshgod Apocalypse będą mogli się przekonać o sile nowego materiału na koncertach w Poznaniu i Warszawie!

  • EX DEO (Kanada/Napalm Records) - Epic Roman Metal

Ex Deo to zespół dowodzony przez znanego z Kataklysm Mauricio Iacono, który za sprawą tego projektu ziszcza swoją wizję połączenia epickiego death metalu z historyczną tematyką tekstów. Głównym tematem ostatniego albumu grupy, "The Immortal Wars", są wojny punickie, czyli długoletni konflikt pomiędzy Starożytnym Rzymem a Kartaginą. Ex Deo pracuje nad kolejnym krążkiem, a nowych utworów na pewno nie zabraknie na jesiennych koncertach z Fleshgod Apocalypse!

  • IRONY OF FATE (Szwajcaria) - melodyjny death metal

Irony of Fate to zespół założony w 2014 roku w Bernie. Muzyka grupy to wypadkowa melodyjnego death metalu z groove metalem. Kwintet zadebiutował w 2018 roku albumem "Pray for Freedom... Prepare for Extinction", na którym słychać echa takich zespół jak Arch Enemy, Trivium czy Dark Tranquillity. Europejska trasa u boku Fleshgod Apocalypse i Ex Deo to bez wątpienia duży krok w przód w karierze Szwajcarów.

  • SOULLINE (Szwajcaria / SRS) - melodyjny death metal

Szwajcarski zespół założony w 2000 roku. Grupa ma na swoim koncie 5 albumów, z czego ostatni, "The Deep", został wydany dwa lata temu. Soulline zagrało 9 europejskich tras, w tym m.in. z Vader, Rotting Christ, Six Feet Under czy Moonspell. W październiku zespół wystąpi na kolejnej dużej, europejskiej trasie, tym razem u boku Fleshgod Apocalypse.

Bilety w cenie 85 zł (I pula).

_
opr.LT

Bilety dostępne w: