Na grafice plakat wydarzenia.

Z Tobą chcę oglądać świat - koncert

21.04.2024
18:00

W programie koncertu utwory polskich wykonawców, które na stałe wpisały się na listę największych przebojów. Usłyszymy piosenki z repertuaru: Wodeckiego, Sośnickiej, Niemena, Majewskiej, Krawczyka, Jantar, Zauchy, zespołu Maanam i innych.

Na scenie zobaczymy charyzmatycznych wokalistów, którzy mają już w swoim dorobku udziały w popularnych telewizyjnych programach muzycznych (m.in. The Voice of Poland), nagrody muzyczne i ciekawe wydarzenia, z gwiazdami polskiej sceny: Wiolę Malchar- Orynicz, Annę Buczkowską, Daniela Cebulę - Orynicza oraz Kacpra Batora. Wykonawcom będzie towarzyszyć 11-osobowy zespół instrumentalny pod kierownictwem wybitnego pianisty - Dawida Makosza. Koncert "Z Tobą chcę oglądać świat",  to nie tylko wyjątkowe wydarzenie muzyczne, ale także chwila refleksji nad artystycznym dziedzictwem polskiej piosenki, jej wpływem na kształtowanie polskiej sceny muzycznej. Podczas wydarzenia publiczność będzie miała okazję odkryć na nowo piękno, znanych od lat, przebojów. Będzie to niezapomniana podróż przez różne style muzyczne, od popu, jazzu, rocka po ballady, które wyróżniają się nie tylko pięknem kompozycji, ale także wspaniałymi tekstami wybitnych autorów takich, jak: Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta czy Jacek Cygan.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć m.in.: Zacznij od Bacha, Z Tobą chcę oglądać świat, , Lubię wracać tam, gdzie byłem, "Chałupy welcome to, Jeszcze w zielone gramy, ,Cykady na Cykladach,  Odkryjemy miłość nieznaną, Cest la vie, Nic nie może wiecznie trwać.

Bilety - od 80 do 140 zł. 

opr.sw

Bilety dostępne w: