Logo KontenerArt.

Koncert - Demostacja 2024 - XI Poznańska Plenerowa Scena Muzyczna

03.07.2024
19:00

DEMOSTACJA 2024 - zaprezentuj się na scenie w KontenerART i wygraj 4000zł!

Czy marzysz o tym by Twoja autorska muzyka zabrzmiała na kultowej letniej scenie w KontenerART? Czy chcesz podbić serca lokalnej publiczności i zdobyć przy tym nagrodę główną - honorarium w wysokości 4000zł?
Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco na chociaż jedno z powyższych pytań - zgłoś się do udziału w tegorocznej edycji "Demostacji' w KontenerART! Zgłoszenia przyjmujemy do 02.04.

W tym roku nieco uatrakcyjniliśmy formułę "Demostacji' - czekają nas koncerty 16 wykonawców wybranych przez jury spośród nadesłanych zgłoszeń. W trakcieich koncertów na żywo PUBLICZNOŚĆ będzie mogła głosować na swoje ulubione zespoły i WYŁONI 3 FINALISTÓW mających szansę wygrać nagrodę główną - 4000zł.

Dla każdego z 16 wykonawców wybranych przez jury do zagrania koncertu w KontenerART zagwarantowano honorarium w wysokości 500zł.

 KTO MOŻE ZGŁOSIĆ SIĘ DO TEGOROCZNEJ EDYCJI DEMOSTACJI?

 Scena dla lokalnych zespołów
Na naszej scenie zaczynał swoją przygodę z muzyką niejeden artysta i zespół, a my ciągle jesteśmy spragnieni nowych muzycznych inspiracji! W tym roku chcielibyśmy promować lokalną scenę muzyczną dlatego w tegorocznym przeglądzie mogą wziąć udział debiutanci związani z Wielkopolską, tzn:
- mieszkają w Wielkopolsce lub przez długi czas ją zamieszkiwali
- są związani z Wielkopolskim środowiskiem muzycznym i posiadają w Wielkopolsce publiczność np. dzięki koncertom dla lokalnej publiczności w ubiegłych latach
- uczyli się w jednej z Poznańskich/Wielkopolskich szkół/uczelni muzycznych
- mogą w inny sposób uzasadnić swoją relację z Wielkopolską sceną muzyczną - krótkie wyjaśnienie w formularzu

 Brak ograniczeń stylistycznych
Przestrzeń KontenerART to miejsce na eksperyment, pierwsze kroki, nowe doświadczenia. Nie mamy żadnych ograniczeń stylistycznych, nie cenzurujemy, jesteśmy otwarci. Jeśli tworzysz coś nowego, ciekawego i autorskiego - zgłoś chęć swojego udziału w tegorocznej edycji DEMOSTACJI.

 JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W "DEMOSTACJI'
Aby wziąć udział w Demostacji wystarczy uzupełnić i wysłać do nas formularz on-line dostępny tu: https://bit.ly/demostacja2024
Spośród nadesłanych zgłoszeń Jury wybierze 16 wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do zagrania koncertu podczas 8 wydarzeń koncertowych w KontenerART.

__________

Zagrają:

  • 03.07. Domsun + Smutny Tuńczyk
  • 10.07. Endless Joy + Cannonball

Wstęp wolny.