.

Trener biznesu

2023-06-16 ( piątek ) – 2023-06-20 ( wtorek )
16:30-20:00
online

Kategoria: Biznes

Poznań Biznes Partner oraz firma Get Better Beata Zięba zapraszają na trzydniowe warsztaty online pn. "Trener biznesu".

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu uczenia się osób dorosłych oraz podstawowych metod i technik pracy trenerskiej. Szkolenie ma także umożliwić uczestnikom oszacowanie swojego potencjału z zakresie pracy trenerskiej i wskazać możliwości rozwojowe w tym obszarze. Celem praktycznego warsztatu jest także rozwinięcie kompetencji trenerskich u osób zajmujących się w organizacjach wdrażaniem, szkoleniem pracowników na stanowiskach pracy.

Co możesz zyskać?

Uczestnicy szkolenia nabędą umiejętności związane z efektywnym przekazywaniem wiedzy i rozwijaniem kompetencji trenerskich. Dzięki udziałowi w szkoleniu będą potrafili przeprowadzić krótka formę szkoleniową w obszarze swoich aktywności zawodowych, zastosować narzędzia i techniki niezbędne w pracy szkoleniowca.

Do kogo skierowane jest to szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MSP i osób, które planują podjęcie działalności gospodarczej, zainteresowanych podniesieniem swoich kompetencji szkoleniowych.

Termin: 16,19 i 20 czerwca 2023 w godz. 16:30-20:00

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o kontakt i rejestrację pod adresem: https://app.evenea.pl/event/trenerbiznesu23/

Liczba miejsc jest ograniczona! O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie odbędzie przy pomocy platformy Zoom. Link logujący do szkolenia otrzymają Państwo w dniu spotkania.

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego.

Szkolenie jest praktycznym warsztatem i wymaga aktywności uczestników i pracy w grupach, stąd prośba by do szkolenia dołączyć z włączoną kamerą i mikrofonem.

PROWADZĄCA

Socjolog, trener biznesu i administracji, doradca MSP. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie szkoleniowe. Współpracuje jako trener, wykładowca, konsultant z wielkopolskimi uczelniami, firmami szkoleniowymi oraz instytucjami rynku pracy. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla administracji publicznej, osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz środowiska biznesowego: przedsiębiorców, pracodawców i kadry menadżerskiej. Bazując na zdobytych doświadczenia prowadzi również z sukcesami doradztwo dla mikro, małych i średnich firm m.in. w zakresie tworzenia strategii firm, budowania strategii marketingowych, budowania sieci trwałych kontaktów biznesowych, tworzenia standardów obsługi klienta, wdrażania koncepcji Flexicurity oraz w zakresie selekcji i rekrutacji pracowników.

Szkolenie finansowane jest ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Zapraszamy serdecznie!