Jacek Piekara na zdjęciu

Spotkania autorskie online - Jacek Piekara

2020-04-08 ( środa )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań

Odwołane wydarzenia kulturalne i koncerty, zamknięte kina czy teatry nie oznaczają, że bezpośredni kontakt z kulturą jest niemożliwy. Empik, który na co dzień organizuje spotkania autorskie w salonach stacjonarnych w całej Polsce, przenosi wybrane z nich do sfery online i zaprasza do aktywnego uczestnictwa w transmisjach na żywo.

Na kolejnym wirtualnym spotkaniu pojawi się Jacek Piekara (8.04). Transmisja live będzie dostępna na stronie Facebook.com/Empikcom o godz. 18:00. Rozmowę poprowadzi Olga Wróbel (Kurzojady). Wywiad będzie tłumaczony na język migowy.

----

Rozmowa z Jackiem Piekarą będzie dotyczyć jego najnowszej książki "Ja, inkwizytor. Przeklęte kobiety" (Wydawnictwo Fabryka Słów). Mordimer Madderin, tytułowy inkwizytor, walczy z pogaństwem i herezją na barbarzyńskiej Rusi. Ludzi, którzy chcą go bezwzględnie wykorzystać, jest zbyt wielu, by nawet przez chwilę mógł czuć się bezpiecznie. W jaki sposób zakończą się sprawy na Rusi? Kto wróci z tarczą, a kogo zaniosą na tarczy? Czy wrogowie zamienią się w przyjaciół, a przyjaciele we wrogów? Co okaże się silniejsze: miłość czy śmierć? Umierają idee i marzenia, umierają wrogowie i przyjaciele. W tej wszechogarniającej pustce pozostaje miłość do Boga i wierność Świętemu Oficjum.

Zobacz news.empik.com