Artyści na zdjęciu

Spotkania autorskie online - Łona i Webber

2020-04-17 ( piątek )
18:00-19:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań

Odwołane wydarzenia kulturalne i koncerty, zamknięte kina czy teatry nie oznaczają, że bezpośredni kontakt z kulturą jest niemożliwy. Empik, który na co dzień organizuje spotkania autorskie w salonach stacjonarnych w całej Polsce, przenosi wybrane z nich do sfery online i zaprasza do aktywnego uczestnictwa w transmisjach na żywo.

Organizatorzy zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu #premieraonline, tym razem z Łoną i Webberem, autorami albumu "Śpiewnik domowy". Rozmowę poprowadzi Filip Antonowicz (@RudyRudanacja).
W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Streaming ze spotkania będzie dostępny na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie też tłumaczone na język migowy.
Łona i Webber wracają po prawie czterech latach od "Nawiasem mówiąc", tym razem z epką. "Śpiewnik domowy" to siedem premierowych piosenek (i jeden remiks), składających się na najbardziej koncepcyjne wydawnictwo szczecińskiego duetu. Album jest głosem w dyskusji o tożsamości, z naciskiem na różnorodność fragmentów, z jakiej potrafi być ona utkana i jak dalekie niekiedy inspiracje mają na nią wpływ. Akcenty z różnych zakątków świata splatają się w "Śpiewniku" z opowieścią kameralną, często czerpiącą z dalszego czy bliższego sąsiedztwa, czy wprost z domu.

Zobacz news.empik.com