plakat

Kameralne półkolonie w Warsztatowni Artystycznej na Strzeszynie Greckim. Pełne atrakcji, rozwijających działań, warsztatów pobudzających kreatywność, prowadzonych przez ludzi z pasją.

Miejsce: Warsztatownia Artystyczna, Wergiliusza 45 a/a

Zapisy: tel: 535016013, e-mail: warsztatownia.artystyczna@gmail.com Informacje: www.facebook.com/warsztatowniaartystyczna/

Półkolonie z Projektowaniem Wnętrz 24-28.06.2019 r.
Jak dobierać kolory? Jak projektować oświetlenie? Jakie dekoracje najbardziej sprawdzają się we wnętrzach? Dla wszystkich fanów organizowania własnej przestrzeni, klejenia makiet i kreatywnego wykorzystania materiałów plastycznych przygotowaliśmy nie lada gratkę. 5 dni z projektowaniem wnętrz, których efektem będzie makieta swojego wymarzonego pokoju. Żeby poszukać inspiracji, dzieci wybiorą się się na wycieczkę do Zamku w Kórniku oraz do Muzeum Sztuk Użytkowych w Zamku Przemysła. Nie ominie ich też kino. W wolnych chwilach ugotują coś, pobawią się na świeżym powietrzu i oddadzą się radości tworzenia podczas kolorowej, smakowo- zapachowej sensoplastyki.

Półkolonie wokalne. Best Voice - zostań Gwiazdą! 1-5.07.2019 r.
Czy Twoje dziecko marzy o tym, żeby zacząć śpiewać? A może śpiewa już od dawna i chce zdobyć nowe umiejętności? Opiekunowie zajmą się zarówno początkującym wokalistą, jak i pokażą nowe możliwości dzieciom, które mają już doświadczenie sceniczne. W programie wyjście do kina i na ściankę wspinaczkową. Kręcenie teledysku od podstaw (storyboardy, przygotowanie strojów i scenografii, nagrywanie) Circle songs, ozdobniki wokalne, nauka komponowania piosenek, ruch sceniczny, interpretacja piosenki, dykcja i emisja głosu. Ostatniego dnia dzieci zabawią się w telewizyjny show Voice Kids z nagrodami.

Półkolonie taneczno-akrobatyczno-designerskie 19-23.08.2019 r.
Dla aktywnych dziewczyn i chłopaków. Piotr Szwarc, uczestnik programu You Can Dance i Mam Talent, instruktor i sędzia konkursów tanecznych, zabierze półkolonistów w niezwykłą przygodę z hip-hopem, break dancem, akrobatyką i innymi działaniami ruchowymi. Codziennie 1 h tańca i 1 h akrobatyki. Ponadto: wyjście do kina, wyjście na ściankę wspinaczkową, wyjście do Energi Super Parku. Workuot na świeżym powietrzu. Elementy Parkour. Projektowanie i szycie strojów tanecznych. Projektowanie scenografii. Konkurs talentów. Pokaz końcowy dla rodziców.

Półkolonie taneczno-akrobatyczno-kulinarne 26-30.08.2019 r.
Codziennie 1 h tańca i 1 h akrobatyki. Piotr Szwarc, uczestnik programu You Can Dance i Mam Talent, instruktor i sędzia konkursów tanecznych, zabierze półkolonistów w niezwykłą przygodę z hip-hopem, break dancem, akrobatyką i innymi działaniami ruchowymi. Ponadto: wyjście do kina, wyjście na ściankę wspinaczkową, wyjście do Energi Super Parku. Workuot na świeżym powietrzu. Elementy Parkour. Pieczenie pizzy i pysznych muffinów. Pokaz końcowy dla rodziców.

Tylko 15 miejsc na każdym turnusie!

Cena za 1 turnus: przy zapisie do 30.04. - 399 zł , do 30.05. - 449 zł, po 1.06. - 499 zł Przewidziane zniżki dla rodzeństwa oraz dla przyjaciół. Opłata obejmuje:

  • 5 dni dobrej zabawy
  • opiekę nad dziećmi w godzinach 7:30-16:00
  • pobyt dziecka i udział we wszystkich zajęciach
  • wszystkie materiały plastyczne i kulinarne
  • obiady - napoje i owoce
  • bilety wstępu, bilety na pociąg
  • ubezpieczenie NNW

Zobacz www.WarsztatowniaArtystyczna.pl