Plakat wydarzenia

Zimowe półkolonie z Lechem Poznań

2020-01-27 ( poniedziałek ) – 2020-02-07 ( piątek )
Lech Poznań Football Academy, Stadion Poznań, ul. Bułgarska 17, Poznań

Kategoria: Sport Dziecko

Wraz z początkiem zimy organizatorzy zapraszają do udziału w piłkarskich półkoloniach z Lech Poznań Football Academy. Odbędą się one na Stadionie Poznań. Nie ważne, czy Twoje dziecko jest już w strukturach LPFA, czy jeszcze nie - wszyscy uczestnicy mają zagwarantowaną olbrzymią dawkę piłkarskich emocji pod okiem najlepszych trenerów Kolejorza. Zajęcia będą odbywały się na boiskach treningowych przy stadionie Kolejorza oraz innych obiektach sportowych w Poznaniu.

Ponadto na adeptów piłki nożnej czekać będzie wiele sportowych atrakcji. Ścianka wspinaczkowa, wyjście do Muzeum Rogala, zwiedzanie poznańskiego stadionu, seans w kinie czy Laboratorium Wyobraźni, a także piłkarskie gadżety i możliwość poznania piłkarzy pierwszej drużyny Kolejorza. To wszystko zostało przygotowane z myślą o najmłodszych uczestnikach niebiesko-białych półkolonii!

Warto podkreślić, że organizatorzy zapewniają aż do 10 godzin opieki nad pociechą. Godziny przyprowadzania i odbioru najmłodszych: 7:00-8:00 oraz 16:00-17:00.

Dwa turnusy:

  • 27-31 stycznia,
  • 3-7 lutego.

Cena: 549 zł.

Zapisy odbywają się tylko i wyłącznie poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.
Wszelkie pytania można kierować na adres: obozy@lpfa.pl.

Zobacz www.lpfa.pl/polkonie_poznan-2020-szkola-pilkarska