Zdjęcia aktorów ze spektaklu.

Spektakl gościnny - Wiesz, że wiem

2022-03-14 ( poniedziałek )
20:15
Kino Teatr Apollo, ul. Franciszka Ratajczaka 18, Poznań

Zastanawialiście się kiedyś, co sądzą o was przyjaciele? Wydaje się wam, że możecie sobie wszystko powiedzieć? Myślicie, że nie macie przed sobą nic do ukrycia? Możecie się mocno rozczarować. Niestety, prawda bywa bolesna. Jednak nie ma co załamywać rąk. Zamiast ronić łzy, można zabawić się kosztem naszych - nie do końca serdecznych - przyjaciół. Oni się zaczerwienią, zestresują i spocą, a gdy już atmosfera będzie niebywale gorąca i emocje sięgną zenitu, to zapytacie ich: "Wiecie, że wiemy?". Ich miny - bezcenne. To ryzykowna i niebezpieczna gra, ale warta swojej ceny. Jak to mówią - kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! Zemsta może być naprawdę słodka.

Przekonali się o tym Patrycja, Piotr, Alicja i Karol - bohaterowie spektaklu "Wiesz, że wiem". Umówili się na wspólną kolację, na której miało być jak zawsze przy takich okazjach - miło i sympatycznie. Pech chciał, że przed spotkaniem przez przypadek jedni dowiedzieli się, co ci drudzy o nich naprawdę myślą. No i nie było ani miło, ani sympatycznie...

Komedia nie tylko bawi, ale też sporo mówi o relacjach międzyludzkich. No i przestrzega - lepiej być szczerym niż miłym, bo kłamstwo ma bardzo krótkie nogi.

Wiesz, że wiem obsada i twórcy spektaklu

  • Leszek Lichota
  • Ilona Wrońska
  • Michał Czernecki/Przemysław Sadowski
  • Agnieszka Castellanos-Pawlak

Reżyseria: Giovanny Castellanos
Czas trwania: 110 minut z przerwą

Bilety w cenie 110 i 130zł (w zależności od miejsca).

Bilety dostępne w: