flaga Ukrainy; flaga składa się z górnego niebieskiego pasa oraz dolnego żółtego

"Tancerze dla Ukrainy" - charytatywne warsztaty taneczne

2022-03-12 ( sobota ) – 2022-03-20 ( niedziela )
wiele lokalizacji

Zapraszamy na wydarzenie "TANCERZE DLA UKRAINY - CHARYTATYWNE WARSZTATY TANECZNE", które odbędą się w dniach 12-13 oraz 19-20 marca 2022 r. Celem warsztatu jest zebranie jak największej ilości pieniędzy, które zostaną przekazane wybranej fundacji wspierającej siły zbrojne Ukrainy. Ponadto w jednej z lokalizacji będziemy prowadzić zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów.
Blisko trzydziestu tancerzy/choreografów/pedagogów postanowiło podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z każdym kto poprzez swoją pasję i miłość do tańca zechce wesprzeć naszą inicjatywę. W ciągu czterech dni odbędą się warsztaty z różnych dziedzin tańca zarówno dla tych, którzy swoje pierwsze kroki taneczne mają już za sobą, jak i dla tych, którzy bez wcześniejszego doświadczenia tanecznego pragną dołożyć od siebie cegiełkę.
Jeśli chcesz wziąć udział w warsztacie, przed wejściem do sali podejdź do naszych wolontariuszy i wrzuć do puszki dowolną kwotę. Od Ciebie zależy, ile pieniędzy chcesz przeznaczyć. Jeśli nie wiesz ile wrzucić to sugerujemy, by:
- za pojedynczą lekcję wrzucić 20 zł (1h), 25 zł (1,5h), 30 zł (2h)
- za karnet całodniowy 100 zł
UWAGA! WYJĄTKIEM JEST LOKALIZACJA DROGA DĘBIŃSKA 7, w której odbędzie się zbiórka WYŁĄCZNIE najpotrzebniejszych artykułów. W tej lokalizacji nie odbywać się będzie zbiórka pieniężna.
Lista artykułów:
-środki higieniczne
-koce, poduszki, ręczniki (nieużywane)
-bieliznę i skarpety termoaktywne, ciepłe czapki
-środki opatrunkowe
-latarki zwykłe, baterie do latarek
-zabawki dla dzieci.
Na warsztaty nie prowadzimy zapisów - możesz przyjść, kiedy chcesz. Wszystkie warsztaty są otwarte międzynarodowo - zapraszamy również osoby uchodźcze. Możemy zorganizować opiekę dla dzieci, jeśli mamy/rodzice chciałyby/chcieliby mieć chwilę czasu dla siebie i poćwiczyć.
Warsztaty odbywać się będą w sześciu lokalizacjach: Centrum Pilates i Tańca Pendulum, Scenie Roboczej, Point Dance Studio oraz American Style Dance Studio, Droga Dębińska 7, TROPS Akademickie Centrum Kultury.
Organizacja i koordynacja wydarzenia:
Centrum Pilates i Tańca Pendulum (ul. Morawskiego 12)
Współorganizacja i partnerzy:
-Scena Robocza (ul. Grunwaldzka 22)
-Point Dance Studio (ul. Podgórna 15)
-American Style Dance Studio (ul. Grottgera 4/2)
-Zakład Tańca AWF Poznań, ul. Droga Dębińska 7
-TROPS Akademickie Centrum Kultury (ul. Świętego Rocha 9)

Harmonogram zajęć znajduje się pod linkiem poniżej.

Zobacz facebook.com/events/635988704129224/