Plakat wydarzenia ze zdjęciem pisarki po prawej. Po lewej białe napisy informujące o wydarzeniu, pomarańczowe tło.

P.S. Herytiera - spotkanie z cyklu #premieraonline

2022-03-23 ( środa )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Kolejnym gościem cyklu Premiera online będzie P.S. Herytiera, znana też pod pseudonimem "Pizgacz" - autorka trylogii "Hell", której pierwsza część przez kilka tygodni utrzymywała się na szczycie listy bestsellerów Empiku. Rozmowa dotyczyć będzie kontynuacji zatytułowanej "Start a Fire. Runda druga" (Wydawnictwo EditioRed). Spotkanie z pisarką poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

W życiu Victorii Joseline Clark zapanował chaos. A to wszystko za sprawą chłopca o pięknej twarzy i destrukcyjnym wnętrzu. Od dnia, w którym go poznała, niczego nie była już pewna. Wiedziała tylko, że z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej zatapia się w głębi jego spojrzenia, i na próżno szukała ucieczki. Nathaniel był ucieleśnieniem problemów, ciągłej walki, krzyków i niewypowiedzianych, ale bolesnych słów. I choć Victoria zdawała sobie sprawę z tego, że chłopak i świat, w jakim on żyje, odbiegają od jej wizji przyszłości, nie mogła nic poradzić na to, że każdy dzień przybliżał ją do upadku - którym był sam Nathaniel Shey.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com