Nazwa wydarzenia i zdjęcie pary baletmistrzów.

Grand Kiev Ballet - Jezioro łabędzie - UWAGA! ZMIANA TERMINU!

2022-07-09 ( sobota )
19:00
Sala Ziemi, MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie), ul. Głogowska 14, Poznań

Nowy termin podamy niebawem!

Zakupione bilety zachowują ważność.

Grand Kiev Ballet, rozpoczął swoją działalność koncertową w 2014 roku od trasy koncertowej po Francji, która nosiła tytuł "gwiazdy światowego Baletu" ponad 35 koncertów galowych w ciągu półtora miesiąca!. Po udanej ofercie na rynku baletowym pojawiło się wiele ofert koncertowych na całym świecie. Ameryka, Chiny, Hiszpania, Holandia, Polska, Norwegia, Belgia i wiele innych.
W repertuarze firmy prawie cały klasyczny repertuar "Jezioro łabędzie"," Dziadek do orzechów"," Don Kichot"," Gisele","Królewna Śnieżka".... Dekoracje i kostiumy są tworzone przez najlepszych rzemieślników z Kijowa z Opery Narodowej Ukrainy.
Dyrektor i solista-Grand Kiev Ballet, artysta ludowy Ukrainy Oleksandr Stojanow. Wraz z żoną Primą baletnicą Katarzyną Kuchar nadal ze swoim zespołem podbijają światowy rynek sztuki baletowej.
Cała Kijowska trupa składa się z uznanych mistrzów baletu klasycznego o najwyższym poziomie światowej klasy umiejętności wykonawczych.
Ekaterina Kuchar i Alexander Stojanov są jedną z najbardziej znanych par baletu klasycznego. Ich duet jest zawsze hymnem ideału. Krucha jak statuetka Katarzyna i emocjonalny, latający po scenie Aleksander. Ich Para taneczna jest kochana za ryzykowne i łatwe wsparcie oraz prawdziwe emocje, które dają na scenie.
Ekaterina Kuchar-Prima-baletnica Opery Narodowej Ukrainy, artystka ludowa Ukrainy, laureatka międzynarodowych konkursów. Jest zapraszana do tańca na najlepsze sceny baletowe na świecie. Ekaterina jest baletnicą ze specjalnym pismem, stylem, który potrafi przekazać nie tylko tekst taneczny, ale także głębokie doświadczenia swojego bohatera za pomocą swojego ciała i dramatycznego talentu.
Aleksander Stojanów-Premier baletu Opery Narodowej Ukrainy, artysta ludowy Ukrainy, laureat międzynarodowych konkursów. Jest motorem współczesnego baletu, rozwija prawdziwą sztukę wysoką. Jego łatwy skok, technika i emocjonalność sprawiły, że stał się ulubieńcem wielu fanów sztuki baletowej.
O spektaklu:
"Jezioro łabędzie" to światowy balet, który od ponad 100 lat zachowuje swój prymat w sercach widzów. Jako symbol ten spektakl wielu ludzi kojarzy się ze sztuką baletową. Dziś "Jezioro łabędzie" jest ozdobą w repertuarze prawie wszystkich głównych teatrów na świecie.
Balet powstał na podstawie starożytnej Niemieckiej legendy opowiadającej o pięknej księżniczce Odette, którą czarownik Rothbart zamienił w łabędzia swoją klątwą. Jest to mistyczna historia opowiedziana pod motywami genialnej muzyki Piotra Czajkowskiego i oparta na kontrastach walki światła i ciemności, Odette z Odylia. Gdzie dobro triumfuje nad złem.

Czas trwania prezentacji: 2 godziny, w dwóch oddziałach i 1 przerwa.

Bilety w cenach 125, 135, 150, 175 i 195 zł (w zależności od miejsca).

Bilety dostępne w: